Zapalenie przydatków oraz długie i obfite miesiączki

Witam. Ostatnio mialam problemy z zapaleniem przydatkow. Od jakiegos czasu mam dlugie i bardzo obfite miesiaczki. W dodatku bardzo bolesne. Dzis jestem drugi dzien po okresie i czuje w podbrzuszu palacy bol. A w dodatku mam brazowe uplawy wraz z skrzepami krwi ale niewielkimi.EDo tego jeszcze wystepuja bole glowy i wymioty. Bylam u lekarza . Stwierdzil ze byc moze to endometrioza. Przepisal leki ale to nie pomaga. Nie wiem co myslec ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy rzeczywiście mogą być wynikiem endometriozy. Sugeruję zatem, by postępowała Pani zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego. Jeśli ma Pani wątpliwości co do prawidłowości postępowania, proszę pamiętać, że zawsze ma Pani prawo do konsultacji z innym lekarzem, który zbierze wywiad, zbada Panią, oceni wyniki dotychczas wykonanych badań oraz pokieruje dalszym postępowaniem.