Zapalenie ścięgna Achillesa i chondromalacja rzepki a brak poprawy po rehabilitacji

Witam 2013 roku dostałam zapalenie ścięgna Achillesa prawej i lewej nogi rehabilitacja 1.5 roku nie przynosi rezultatów , próbowałam wszystkich metod żadne lekarz nie wie czemu stan zapalny nie znika i jest coraz gorzej. Teraz zaczynają się problemy z kolanami w prawej nodze stwierdzili chondromacje , - rozmięknienie chrząstki rzepki rehabilitacja też nie przynosi skutków i co gorsze zaczyna bolec lewe kolano i kostka . Nie wiem co mam z tym robić gdzie się zgłosić jak leczyć proszę o pomoc.

Witam, zapalenia ścięgien mogą być manifestacja schorzeń ogolnoustrojowych. Sugeruje wizytę u reumatologa.