Zapalenie ścięgna przyczepu mięśnia

Ok 3 mies temu spuchł mi 4ty palec oraz przodostopie.Reumatolog dał 2 zastrzyki ze sterydu i szereg leków p/zapalnych i na krążenie a także dał skierowanie na rehabilitację.W międzyczasie spuch paluch drugiej stopy oraz część stopy. Reumatolog stwierdził,że samo przejdzie (to było na początku września) - nie przeszł.Ortopeda stwierdził zapalenie ścięgna przyczepu mięśnia, i zaordynował kolejne środki pzeciwzapalne i przeciwbólowe.Zabiegi nie pomogły.Kwas moczowy w normie, crp ilosciowo powyżej.

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę ze konieczne jest badanie w kierunku reumatoidalnego zapalenia stawow lub luszczycowego zapalenia stawów. Proponuje ponowńie udac sie do lekarza reumatologa.