Zapalenie spojówek a badanie wzroku

Witam serdecznie,od dłuższego czasu obserwuję u siebie dziwne zmiany,albowiem noszę okulary od dziecka-czasów przedszkolnych,mam 30 lat,mam wadę wzroku, noszę szkło lewe (+3),prawe (+1,5) dioptri. Ostatnie badanie okulistyczne miałem 10 miesięcy temu. Owe badanie wykazało zapalenie spojówek. Od pewnego czasu bardzo szczypią mnie oczy i łzawią i oczywiście bolą,zauważam uczucie zmęczenie. Nie siedzę długo przed komputerem. Podczas codziennego dnia bardzo często ściągam okulary.Proszę o poradę

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Objawy oczne mogą mieć związek z pogłebieniem się wady wzroku. Warto to skontrolować.