Zapalenie spojówek a odpowiednie działania

Mam zapalenie spojówek jest 5 dzień i jest coraz gorzej. Mam krople oflodinex i je stosuje dziś byłam w szpitalu i pielęgniarka zaaplikowala mi dexafree czy mogę przyjąć taka jednorazowa dawkę? Co.mogę zrobić by się wyleczyć

Piotr Pilarski

Proszę jeszcze stosować lek aż do skończenia terapii. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Być może konieczne będzie dodanie do tych kropli sterydu. Leczenie może trwać dłużej niż tydzień.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza okulisty, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.