Zapalenie spojówek i strup w kąciku oka

Witam mam od ponad roku zapalenie spojowek w rogu oka zrobil mi sie tak jakby strup skora schodzi miejsce to jest czerwone szczypie i boli a pod drugim okiem zaczyna sie robic to samo do tej pory uzywalam detromycyny cortineff floxal prosze o pomoc co to moze byc?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, opis Pani dolegliwości jest niespecyficzny i sugeruje powikłanie przewlekłego procesu zapalnego. Proszę niezwłocznie zgłosić się do okulisty, który po zbadaniu zaleci właściwe leczenie. Pozdrawiam.