Zapalenie stawów a liposukcja podbródka

Witam !!!!! Jestem chory na łuszycowe zapalenie stawów i obecnie otrzymuję lek biologiczny, po którym nie mam żadnych objawów choroby i czuję się jak zdrowy człowiek . Czy mogę poddać się liposukcji podbródka mało inwazyjną metodą lipo vaser ?

Szanowny Panie,

chociaż nie znam dokładnej nazwy leku biologicznego jaki Pan przyjmuje to nie wydaje mi się, że jego przyjmowanie mogłoby być przeciwskazaniem do liposukcji.
Liposukcja podbródka nie jest zabiegiem rozległym obarczonym dużym ryzykiem powikłań.
Najlepiej będzie jak poinformuje Pan o tym swojego lekarza aby mógł podjąć decyzję co do kwalifikacji do liposukcji.

Pozdrawiam,

T.Dębski
specjalista chirurgii plastycznej
www.drdebski.pl