Zapalenie stawów nadgarstków

Witam. Mam 27 lat.Od paru lat borykam sie z zapaleniem stawow dloni, nadgarstkow, sztywnym karkiem. Rok temu zaszlam w ciaze i pojawil sie problem z biodrami. Silny bol uniemozliwiajacy poruszanie sie, siedzenie czy lezenie. Po ciazy(4 miesiace) bol bioder towarzyszy codziennie. spanie na boku jest niemozliwe. Bol nasilil sie od paru dni, promieniuje do kostek. Bez lekow przeciwbolowych nie jestem w stanie chodzic, siedziec. Lekarz rodzinny przepisuje leki przeciwbolowe. Pomaga na chwile...

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana konsultacja reumatologiczna i ortopedyczna, rtg kręgosłupa, morfologia, OB, czynnik RF.
Pozdrawiam