Zapalenie tarczycy - Hashimoto zdiagnozowane po badaniach hormonów

witam zrobiłam wyniki tarczycy i poziom anty TG wynosi 173 a norma jest do 115. anty tpo jest w normie,reszta wyników wnormie TSH FT3 FT 4 w normie .byłam u endokrynologa uznał że mam zapalenie tarczycy hashimoto ale powiedział że na razie nie da mi leków bo to ślimacze tempo i że mam przyjść za rok.tylko że ja zle się czuje jestem zmęczona,rozdrażniona,senna ciągle ale lekarz powiedział że to nie od choroby co robić???czy to prawda???proszę o odpowiedz czy faktycznie mogę czekać rok???

Pozdrawiam, Ewa Trusewicz, dietetyk
www.dietaifitness.pl