Zapalenie trzustki a biegunki

Ze wzgledu na mala ilosc znakow opisze objawy,od 2012 zapalenie trzustki,od 08 nadwaga 30 kilogramow,niezdrowy siedzacy tryb zycia,niezdrowe smieciowate jedzenie (hamburgery,frytki,malo warzyw owocow),po kuracji antybiotykowo -lekowej na rozluznienie i enzymy trawiene problem z trawieniem pokarmu zniknal ,schudlem 25 kg/rok.Szczegolnym objawem byl/jest biegunka wodnista nawet w skrajnym przypadku czystej wody i nieprzetrawionego pokarmu,skurcze i bole jelit co wystepuje do dzis prosze o pomoc

Aleksander Ropielewski

Objawy są mało specyficzne (biegunki i bóle brzucha z utratą wagi mogą mieć wiele przyczyn) i należy je zróżnicować, aby postawić właściwą diagnozę i rozpocząć odpowiednie leczenie. Dlatego sugeruję kontakt z internistą lub gastrologiem.