Zapalenie ucha i pogorszenie słuchu

Witm w zeszla niedziele zlapalo mnie zapalenie lewego ucha w srode udalen sie do otolaryngologa i stwierdzil ze mam tsm troche tej woskowiny i przepisal bioracef k cetraxal plux w poniedzialek na kontroli powiedzialen ze jest jak by lepieij ona zerknela i pow ze nie wie czy tak lepiej i przepisala kolejny bioracef martwi mnie fakt ze jak zatkam zdrowe ucho to totalnie nic nie slysze na lewe ( zawsze slabiej na nie slyszalen ale nie tak jak teraz) .

Lek. Katarzyna Szymczak

Najprawdopodobniej ma to związek z infekcja. Wskazana kontrola po leczeniu.
Pozdrawiam