Zapalenie ucha i wydzielina z ucha u dziecka

Witam, moje dziecko od poniedziałku wieczorem bierze ceclor na zapalenie ucha. W poniedziałek miał stwierdzone u lekarza. Pojawił się ból, który do wieczora w ten sam poniedziałek ustąpił. Do dziś sączy mu się z ucha wydzielina (ma też przepisane kropelki). Od czwartku zaczął gorączkować. Tak co 8-10 godzin. Temp. powyżej 39. W niedzielę rano ostatnia dawka antybiotyku a stan na sobotę rano gorszy. Tylko ucho nie boli. Ma też przez cały czas choroby silny kaszel (inhalacje) i katar. Co robić?

Aleksander Ropielewski

Proszę skontaktować się z lekarzem ponieważ z Pani opisu wynika, że zastosowane leczenie nie jest skuteczne. Ja bez możliwości badania nie jestem w stanie ocenić czy obecnie jest to zakażenie ucha środkowego i dolnych dróg oddechowych o etiologii bakteryjnej i w związku z tym jakie leczenie zastosować.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski