Zapalenie ucha zewnętrznego i uczucie zatkania

Pewnego dnia po kapieli z rana poczulem ze woda jakos nie wylatuje z jednego ucha. W prawym po chwili bylo ok ale w lewym czulem ze jest nadal zatkane. Potem w szkole pielegniarka zrobila plukanie ucha z 10razy... Dostalem potem zapalenia uch zewnetrz. ale z blona bylo wszystko ok. Gdy stan zapalny przeszedl nadal czuje ze jest zatkane i laryngolog powiedzial zebym przyszedl za pare dni to zrobi naciecie blony bebenkowej. Czy warto zebym sie z tym wstrzymal i czy niedosluch sam przejdzie czy nie

Jezusku! nie wracaj już tam gdzie pielęgniarka bez uprawnień płukała Twoje ucho 10 !!!!!!! razy. Może pielęgniarka natnie Ci to ucho również???? Uciekaj stamtąd, zrobili \Ci krzywdę. Idź do dobrego laryngologa.