Zapalenie uszu i wychodzenie jedynek u niemowlaka

Witam, moja córka ma zapalenie uszu i wychodzą jej górne jedynki przez co nie może spać i płacze całą noc . Pani doktor u której byłyśmy przepisała jej melisal na noc, niestety nie podała dawkowania. Nie wiem czy ma to jakiś wpływ na podawanie tego syropu, ale dziecko dostaje 3x dziennie ibum 1.25ml, eloprine 3x dziennie 2ml i dicortineff 3x dziennie po 2 krople do obu uszu. Córka ma 9 miesięcy i waży 8.480kg. Bardzo proszę o podpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje skontaktować się z lekarzem zlecajacym powyższy preparat.