Zapalenie w kości po usunięciu zęba a zabieg wstrzykiwania Juvederm w usta

Witam, Tydzien temu mialam usuwaną górną 7 z powodu infekcji, bralam tez amoksycykline, 2 tygodnie wcześniejteż na te sama infekcje- ciprofloksacyne. Teraz przestalam juz brac antybiotyk ale prawdopodobnie jest to zapalenie kosci w tym miejscu. Chcialam za 4 dni wykonac zabiej wstrzykiwania Juvederm w usta. Czy moge to zrobic mimo toczacego sie zapalenia, w kosci (tam gdzie byl zab) i prawdopodobnie konieczności użycia silnych antybiotyków przeznaczonych do zapalenia kości?

Decyzja zawsze jednak należy do Pani.
Pozdrawiam