Zapalenie węzłów chłonnych u 7-letniego dziecka

Witam Moj syn ma 7 lat . W ostatnich dwóch miesiącach trafiliśmy dwa razy do szpitala z zapaleniem węzłów chłonnych krezki. Objawami były wymioty , rozwolnienie i ból pleców - co jest moim odwiecznym zmartwieniem ...Kacpra dość często bolą plecy juz os malenkosci zwłaszcza przed wizytą w ubikacji (stolec) wszystkie badania zostały zrobione byłam na kontroli , lecz nigdzie nie otrzymałam info z czego wzięła się choroba ? I z czego biorą się bóle pleców. ?Proszę o inf skąd to się wzięło ☺

Lek. Tomasz Budlewski

Najczęściej wynika z infekcji wirusowej. Natomiast co do bóli pleców zależy gdzie się umiejscawia, mogą to być problemy z kręgosłupem, choroby nerek itp. Proponuję udać się do lekarza pediatry, po badaniu będzie można określić najbardziej odpowiednie dalsze postępowanie.