Zapalenie zatok uczucie zalegającej ropnej wydzieliny

miałem operację beka zapalenie zatok ponad 10 lat temu.mój problem polega na tym iż od tamtego czasu ciągle czuję rope niekiedy nie mogę odróznić zapachu bo czuć tą rope,proszę o pomoc.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W zaistniałej sytuacji warto skorzystać z porady laryngologa gdyż tylko podczas badania można dokładnie stwierdzić co jest przyczyną takiego stanu. Podobne dolegliwości mogą być wynikiem alergicznego stanu zapalnego.