Zapalenie żołądka i dwunastnicy a bóle głowy

Witam,w pazdzierniku mialam robiona gasgroskopie wykazala zapalenie zeladka i dwunastnicy, z nadzerkami w podypustowym, zaczelam sie leczyc boli jakos nie odczuwalam, niedawno, zaczelam nie miec apetytu, jak juz cos zjadlam dostawalam silnych boli takich napadow klucia zeladka, kiedys bole trwal Gora godzine, teraz natomiast potrafia trwac dwa dni, do tego ogromny bol glowy, bardzo czesto slabne, mdleje w szkole, wystarcxy drobny wysilek jak wejscie po schodach i opadam z sil, co sie moglo stac?

Raczej te dolegliwości nie mają związku z zapaleniem żołądka i dwunastnicy lecz mają podłoże ogólnoustrojowe. Proszę w tej sprawie udać się bezpośrednio do lekarza rodzinnego. Zapewne konieczne okażą się dodatkowe badania (np. krwi, moczu, może EKG) celem określenia podłoża opisywanych przez Panią dolegliwości.