Zapalenie żołądka i helicobacter pylori

Dzień dobry . Mam pytanie odnośnie moich problemów żołądkowych . Często boli mnie żołądek ,towarzyszy temu zgaga . Nasila się to wieczorem jak leże to strasznie mi zimno ,ciągle mi się odbija . Gastroskopię miałam dwa lata temu i wynik wyszedł : zapalenie żołądka i helicobacter pylori . Jestem pod opieką gastrologa ciągle przyjmuję leki ale moje objawy się nasilają zamiast poprawiać się . Co może mi być ?

Jeśli objawy się nasilają trzeba ponownie udać się na kontrolną konsultację do gastroenterologa prowadzącego. Albo zmodyfikuje leki albo zmieni ich dawki. Na pewno coś w tym względzie zrobi.