Zapalenie żołądka i przekrwiona błona śluzowa

Około trzech miesiecy temu, miałam atak prawdopodobnie refluksa, po badaniu endoskopii wykryto zapalenie zoladka oraz przekrwawiona blona sluzowa. ataki pieczenia w klatce nie przeszly pojawily sie zawroty glowy.(stosuje polprazol 2xdz) Test ureazowy ujemny.Serce zdrowe, usg serca z ocena przeplywu metoda doplera pozytywne. ths w normie. no i wczoraj usg brzucha, kamien w woreczku zolciowym 1,73mm,. czy kamien daje takie oznaki czy ten zoladek, juz sama w tym sie gubie, prosze doradzenie.

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety jednoznaczne odpowiedzenie na Pani pytanie na podstawie samego opisu jest nie możliwe. Konieczne jest badanie lekarskie. Proponuję aby wybrała się Pani do lekarza wraz z wynikami wszystkich badań. Początkowo proszę się udać do lekarza rodzinnego/POZ.