Zaparcia, biegunki a stosowanie tabletek hormonalnych

Witam od dość dawna miewam problemy z jelitami. Często miewam zaparcia a czasami biegunki. Nigdy nie dodawałam normalnego stolca. Od pewnego czasu zauważyłam śluz z odbycie bez krwi. Miewam także wzdecia, przlewanie w żołądku a także często oddaje mocz. Przyjmuje dużo witamin z grupy B oraz tabletki hormonalne na tarczyce i femoston mite tabletki na wywołanie miesiączki. Jest mi bardzo z tym ciężko i proszę o szybką pomoc. Z góry dziękuję :)

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego.