Zaparcia, biegunki a wzdęcia brzucha

Witam. Mam starszne zaparcia, biegunki, uczucie wzdecia brzucha, jakbym 'cos' tam miala. Od 3 msc, teraz mam powiekszone wezly chlonne w srodbrzuszu, na szyi i sliniance. Ciagle choruje, a to zapal. gardla, a to zapalenie oskrzeli, bralam silne antybiotyki ale nic mi nie pomagaja. Caly czas mam podw. temp. ciala, przeszlam kolonoskopie, gastr i bylam u ginek. wszystko jest ok. Na usg j. brz. wyszly mi te wezly i plyn w petli jelit. Kolonoskopia, gastrosk. ok, morfologia ok, a ja czuje sie zle :(

Szanowna Pani, objawy, o których Pani pisze, mogą mieć charakter psychosomatyczny i świadczyć o tzw. depresji maskowanej. Najskuteczniejszą metodą leczenia jest tutaj psychoterapia. Najlepiej udać się do terapeuty, który ma doświadczenie w psychosomatoterapii (metody pracy z ciałem, pracy z oddechem). W Kielcach mogę szczerze polecić panią Beatę Woźniak-Faliszewską (http://www.pwrois.pl/). Zachęcam Panią również do zapoznania się z podejściem Metasystemowym na stronie: www.pocieszka.pl

Pozdrawiam,
Kamil Tarnawski
psychoterapeuta rekomendowany przez
Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej