Zaparcia, bóle podbrzusza i zielonkawa wydzielina z pochwy a stosowanie antykoncepcji hormonalnej

Zdecydowałam się wziąć dwa opakowania antykoncepcji podrząd, od pewnego czasu mam zaparcia bóle podbrzusza i co jakis czas doznaje otarć okolic intymnych ostatnio zauważyłam 2 krotni brązową wydzielinę w śluzie. czy moze to być jakaś infekcja lub nadżerka, nie odczuwam juz pieczenia. by sie zabezpieczyc stosuje vitagynC oraz linomag. fakt zdarza się ze co jakiś czas śluz jest zielonkawy potem znów biały.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane infekcją w obrębie dróg rodnych. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego.