Zaparcia, ciemne wargi sromowe a ciąża

Witam zaczynam wariowac. Wizyte mam u gunekologa dopiero za tydzien aczkolwiek jesten przekonana ze to ciaza. Robilam testy sa negatywne beta hcg tez <2 aczkolwiek mam straszne zaparcia. Powiekszona linia brzucha w miejscu macicy. Zasinione koncowki warg sromowych. Mierzylam tez temp od dwoch dni i mam 37stopni. Niewiem czy to mozliwe zeby sie pomylily te testy. Zrobic kolejny ? Co sie ze mna dzieje. :( hesli bylaby to ciaza bylby to juzc12tydz

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli tyle testów wyszło negatywnie to ciąża jest mało prawdopodobna. Proponuje udać się do ginekologa celem badania. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. A zaparcie od ilu dni? Jakaś zmiana diety?