Zaparcia i płaczliwość u dziecka

Moja coreczka (ma skonczone 3 tygodnie) od 2 dni nie robi kupki, ostatnimi dniami robila kupke raz dziennie. kupka miala konsystencje luzna i jest zolta. gdy zaczyna sie spinac tak jak do robienia kupki robi sie bardzo niespokojna i placze czego zakonczniem jest wypuszczenie gazów. podaje jej mleko bebiko 1. a od 4 posilkow podalam bebiko 1 comfort na kolki zaparcia, lecz kupki dalej nie zrobila. czy nalezy sie z tym zglosic do lekarza?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jeśli córka nie odda stolica przez 5-7 dni, to wtedy należy zgłosić się do lekarza.