Zaparcia i śluz w stolcu u 3-tygodniowego dziecka

mam 3 tyg coreczke,od początku jest karmiona mlekiem modyfikowanym i cierpi bardzo z powodu zaparc...najpierw bylo mleko Nan,pozniej Bebilon Comfort,teraz Gerber 1 i zauwazylam ze po nim budzi sie do karmienia co 2 godz a nie jak wczesniej co 3 i w kupce zauwazylam troszke sluzu...czy przy zaparciach to normalne? czy objaw jakiejs choroby?

może nie toleruje laktozy, lub nie ma jeszcze odpowiednio skomponowanej flory bakteryjnej jelit. Można podać florę bakteryjna np.Dicoflor + preparat Delikol który zawiera enzym pomagający trawić mleko, ewentualnie przejś na mleko Bebilon Pepti lub nawet jeśli to nie pomoże Nutramigen.
Pozdrawiam.