Zaparcia, krew w stolcu a gastroskopia

od grudnia zeszlego roku doskiwiera mi ciagle zmeczenie i zle samopoczucie poleczone z klujacym bolem w okolicy klatki piersiowej po 2 miesiacach mialem wykonane badanie krwi i ekg ktore nic nie wykazalo. tydzien po badaniach w kale zaczela sie pojawiac krew z sluzem . stolec mial forme jak odcisnieta od orzecha . bralem czopki nic nie pomogly. mam zaparcia i krew w stolcu i ciagle bole w oklicach watroby dodatkowo na plecach mam nie wyjasniona wysypke . czekam na gastroskopie . pomocy

Oprócz gastroskopii radziłbym jeszcze w tej sprawie skonsultować się z proktologiem (określenie co jest podłożem krwawienia z przewodu pokarmowego - może hemoroidy). Oczywiście jeśli krew zmieszana jest ze śluzem trzeba też wykluczyć czy patologią związana z tym krwawieniem nie leży w zakresie jelita grubego (wskazana byłaby ewentualnie jeszcze kolonoskopia). Oczywiście o dalszej diagnostyce musi zadecydować lekarz prowadzący.