Zaparcia po trzech miesiącach stosowania środków przeczyszczających

Witam. Własnie odstawiłam srodki przeczyszczajace po 3 miesiacach i mam zaparcia. Jak dluzo czasu minie az moje jelita zaczna pracowac normalnie?

Lek. Katarzyna Szymczak

Zależnie od tego jakie to były środki oraz w jakich dawkach je Pani przyjmowała oraz czy były zalecone przez lekarza czy przyjmowała je Pani na własną rękę. Jeśli ma Pani problem z wypróżnieniami sugerowałabym zgłosić się do lekarza.
Pozdrawiam