Zaparcia, pomarańczowy kał i krew po cięciu cesarskim

Mam 26 lat po 1 cesarce zaczęły się zaparcia po drugim cesarskie pięciu jeszcze gorzej ostatnio dołączył do tego pomarańczowy śluz przy zaparc czasem wyróżniała się regularnie do tego eozofile podwyższone granulocyty 6% podwyższone limfocyty obniżone 5% krew w.małe ujemną choć raz zauważyłam czerwona krew w stolcu robiłam rektonoskopie wynik dobry czasami mam zaburzenia równowagi deszcze w występują w połowie cyklu ból w plecach nad pośladkiem tempo zdarza się raz na.kilka tygodni trwa kilka dni

Lek. Marta Gryszkiewicz

Problem jest złożony i wymaga Pani konsultacji neurologa i psychiatry. Należy wykluczyć psychologiczne podłoże zaparć. Skierowanie do neurologa uzyska Pani od lekarza rodzinnego. Proszę opowiedzieć lekarzowi o wszystkich dolegliwościach jakie Pani odczuwa - po przeprowadzeniu badania lekarskiego lekarz orzeknie z jakim specjalistą powinna się Pani skonsultować.