Zaparcia u 4-tygodniowego dziecka

Witam. Mam problem z moja 4 tygodniową córeczką. Od samego początku ma ona zaparcia. Tzn. Podkurcza nóżki, wygina się, kręci, marudzi i po chwili puszcza baka. Karmie piersią i myślałam że może to przez to ze jadłam ogórka świeżego ale już od 2 tygodni go nie jem a ona wciąż to ma. Kupki ma zadkie i z takimi jakby grudkami. Może będziecie w stanie posunąć mi pomysł jak jej pomóc. Z góry dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. czy to terapeutyczne czy też diagnostyczne.