Zaparcia u 5-miesięcznego dziecka

Zaparcia u 5miesięcznego dziecka córka przez 4dni nie robiła kupki na 4dzień zrobiła 2razy ale strasznie zbita i zieloną. Po podaniu jej syropv Lactulosum hasco moje pytanie jest takie czy jeśli zrobiła już taka twarda czy ten syrop zaczyna działać i w jakim czasie mogę spodziewać się że kupa zmieni konsystencję? Czy powinnam skontaktować się z lekarzem?

Syrop można poddawać odpowiednio do potrzeb. Jeśli dziecko jest karmione piersią to kupki mogą być rzadko , nawet co 4 dni.