Zaparcia u 8-tygodniowej dziewczynki karmionej butelką

mam 8tyg corke. Karmie butelka. Od ok 2tyg ma problemy z zaparciami. Po kilku dniach bez kupy wydalila zbity stolec a nastepnie rzadka kupke. Przez kolejnych kilka dni znow brak kupy. Podaje czopki glicerynowe od 3 dni. Powoduje to natychmiastowa rzadka kupe, ale czopek sie nie rozpuszcza wypada w calosci. Zaczelam podawac troche wody. Codziennie widac, ze prezy sie, zeby zrobic kupe, ale na koncu tylko sa wzdecia. Czasem po nich zaplacze. Jak moge jeszcze pomoc dziecku? Dziekuje Monika

Milena Lubowicz

Można jeszcze spróbować podawać probiotyk dziecku Bio Gaia w kropelkach, może on poprawi pracę jelit. W przypadku utrzymywania się problemów proszę o kontakt z pediatrą.
Pozdrawiam