Problemy z wypróżnieniem po zastosowaniu mleka modyfikowanego u dziecka

Mój synek ma 1,5 miesiaca. Od 22 listopada podalam mu mieszanke mleka modyfikowanego Hipp Bio Combiotic, gdyz maly nie najadal sie moim mlekiem. Nastepnie podalam mu Bebilon, poniewaz dowiedzialam sie, ze Hipp powoduje zaparcia. I tu wlasnie zaczal sie problem. Maly po Bebilonie mial straszne bole brzucha, zielonkawa kupke wiec polozna kazala mi od razu wrocic do Hippa. Tyle ze zauwazylam ze tez ma problem(chyba) z wyproznianiem. Jego kupka jest plastelinowa? Czy to normalne? Co powinam zrobic?

Pozdrawiam
http://www.poradnikdlarodzica.blogspot.com