Zaparcia, wzdęcia i bóle żołądka

witam!! Juz od dłuzszego czasu mam problemy z jelitami, mecza mnie ciagłe zaparcia i wzdecia jakby tego było mało od czasu do czasu boli mnie wątroba i zołądek(jest to ból kkłujący) a takze ból podbrzusza po obu stronach. prosze o jak najszybsza odpowiedz....

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami w obrębie układu pokarmowego. W celu ustalenia przyczyny dolegliwości warto udać się na wizytę do specjalisty gastroenterologa. Do poradni gastrologicznej w ramach NFZ wymagane jest skierowanie.