Zaparcia, wzdęcia, problemy z trawieniem

Witam. Od około miesiąca zaczęły sie u mnie problemy żołądkowe.Mam zaparcia,brzuch jest wzdęty,mam wrażenie że nie trawi albo bardzo słabo,cały czas uczucie pełnosci w zołądku,bulgotania. W gardle czuje gule,taki śluz w gardle który nie mogę przełkąc i przy odbijaniu czuje pokarm lub wode w przełyku.Nie jest to zgaga i pieczenie.W tej chwili co nie zjem to mam wrazenie ze zalega w jelitach lub w żoładku bo cały czas jest przepełniony.Schudłam.Miałam diete,głodówke,brałam polprazol-nie pomogło.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, objawy sa niespecyficzne i wymagają jak najbardziej wizyty u gastroenterologa celem wykonania badań takich jak USG brzucha i podstawowych badań laboratoryjnych. Pozdrawiam