Zapis bez uchwytnych asymetrii i bez zmian o morfologii padaczkowej

eeg syn 3 lata 3 miesiące, orzeczenie: zapis bez uchwytnych asymetrii i bez zmian o morfologii padaczkowej, we śnie z zaburzonymi bioelektrycznymi cechami snu pod postacią skrajnych wrzeciona snu (rozsypanych i okresowo o zbyt wysokiej amplitudzie). Czy dziecku coś dolega? Czy może brac udział w biofedbacku? miał też badany lit wynik poniżej czyłości metody analizy badawczej, co z tym robić? czy trzeba powtórzyć wynik ?czego konkretnie oczekiwac po neurologu dziecięcym bo trafiam na niedouków

Piotr Pilarski

Opis wydaje się być prawidłowy jednak pełną opinie może wyrazić lekarz neurolog na podstawie innych badań.

Pozdrawiam.