Zapis EEG 10-latka

Dzień dobry syn ma 10 lat .Z góry dziękuję za interpretacje Zapis w czuwaniu i senności .Zróż. czas i przest..Czynn. podstawową stanowią fale alfa o częst.9 hz i amplit.do 70 uv,współistn. z rozsianymi i w grupach falami theta 5-7 hz. W odprowadz. przednich mózgu rejestrują się fale beta wymieszane z rozsianymi falami 7-8 hz i amplit.do 45 uv w odprowadzeniach czołowo -skroniowo-centralnych rejestrują się serie wysokonapięciowych fal wolnych 3-5 hz.Rz obecna, Hv i Fs bez istot.wpływu na zapis

Zapis należałoby zobaczyć ale chcę powiedzieć iż w 30% ludzi zupełnie zdrowych wypadają nieprawidłowości w EEG, należałoby chyba powtórzyć zapis