Zapis EEG 3-letniego dziecka do analizy

proszę o interpretację wyniku EEG dziecka 3 l.Zapis wykonany we śnie spontanicznym, okresie budzenia, czuwaniu i zasypianiu.Modyfikowany artefaktami ruchowymi i mięśniowymi.Zróżnicowany przestrzennie.Symetryczny i synchroniczny.Cechy bioelektryczne snu obecne, dobrze wyrażone. Wrzeciona snu 12-14 Hz miernie obfite, symetryczne. Na tym tle rejestruje się w obu okolicach skroniowych z naprzemienną lateralizacją stron i przewagą strony prawej grupy fal delta/theta o amplitudzie do 231uV i zaostrzon

Zapis eeg do omówienia z specjalistą neurologiem dziecięcym z uwagi na opisane j.w. elementy nieprawidłowe.
Najważniejsza jest łączność obrazu klinicznego( ocena stanu neurologicznego) i demonstrowanych przez dziecko objawów .Czy napadów padaczkowych?

Pozdrawiam ciepło