Zapis EEG 30-latki

wiek 29lat. podstawową czynnośc alfa o czest 10-11 c/sek ampl do 50 uV w tyloglowiu. w okolicach skroniowych obu połkul bez wyraźnej przewagi odnosnie strony , wystepuja fale theta 5-7 c/sek/ampl jak czynnosc alfa/ oraz pojedyńcze i ktotkie serie srednionapieciowych fal ostrych. Hv nasila w/wym zmiany. Rz jest obiecna. wnioski: czynnosc bioelektryczna w nieduzym stopniu zaburzona w okolicach skroniowych obu półkul/zapis bez cech napadowości

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety nie mogę napisać nic więcej aniżeli podane wnioski do badania. Podobne EEG nie musi wskazywać iż występuje jakakolwiek patologia. Badanie EEG jest tylko uzupełnieniem procesu diagnostycznego w przypadku występowania jakichkolwiek objawów.