Zapis EEG a trening boksu

witam mam problem robilem badania sportowe i nie przeszedlem EEG sport jaki trenuje to boks dlatego wazne dla mnie jest czy dalej moge ciwiczyc czy musze zrezygnowac oto moj wynik zapis nieprawidlowy z zaznaczona asymetria pod postacia okresowo wystepujacych seri fal alfa 8-10Hz o zaostrzonym rysunku i amplitudzie do 80mV w lewej okolicy skroniowej. cech napadowosci nie stwierdza sie Hw i Fs nasilaja zmiany. reakcja blokowania zaznaczona czynnosc podstawowa z dominacja fal alfa 9-11Hz

Częste niewielkie urazy głowy podczas uprawiania boksu mogą z czasem powodować poważniejsze uszkodzenia tk. mózgowej, znana jest choroba tzw. otępienie u bokserów,wynik badania ujawnia niewielkie zmiany w zapisie eeg, dokładniejsza ocena to np.KT głowy