Zapis EEG z elementami nieprawidłowości w odprowadzeniach skroniowych i czołowych

"zapis z czynnością alfa o cz. 9-10, amplituda 30-40. Rejestr niskopamięciowej czynności beta.W odprowadzeniach skroniowych i czołowych zapisuja się poj i w małych grupach fale ostre i wolne Theta 6-7c/s. wyróżniające się amplitudą do 50-70 uV. Niektóre do zróżnicowania z artefaktami. RZ obecna.HV nie zmienia zapisu. Liczne artefakty. Wnioski: Zapis EEG z elementami nieprawidłowości w odprowadzeniach skroniowych i czołowych. Liczne artefakty. Co to oznacza dla 23 latki?Błagam o pomoc.

Badanie EEG jest badaniem które interpretuje się zawsze !!!!!!! w oparciu o zgłaszane dolegliwości i objawy.
Nigdy samego wyniku badania.
Nieprawidłowy zapis EEG występuje u niewielkiego procenta zdrowych osób i nie świadczy o chorobie. I odwrotnie; np u osoby chorej na padaczkę zapis EEG może być prawidłowy.