Zapis nieprawidłowy u 20-letniego syna a padaczka

syn 20 lat.zapis nieprawidłowy ze zmianami napadowymi w odprowadzeniach czołowych i skroniowych po stronie lewej,oraz podobnymi zmianami poprawej o mniejszym nasileniu.za 20 dni ma rezonans .prosze o opinie bo bardzo sje martwie!miesiac temu miał atak padaczkowy w gdańsku tam studjuje.znalazł sie w szpitalu,wypuszczony tego samego dnia.zrobiony tomograf nic nie wykazał,nie było zagrozenia zycia wypuszczony do domu.czy to padaczka czy nie?rezonans 19 tego , jakie badania zrobić .Proszę o pomoc!

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, jednokrotny napad nie jest diagnostyczny i nie moze byc podstawa rozpoznania padaczki. Oczywiście warto wykonac badania obrazowe oraz skonsultować sie z neurologiem. Pozdrawiam