Zapis symetryczny, dobrze zróżnicowany przestrzennie w czuwaniu

Badanie wykonano w czuwaniu. Zapis symetryczny, dobrze zróżnicowany przestrzennie. Czynność podstawowa złożona z rytmu alfa ok. 11 Hz o amplitudzie do 35 uV oraz rytmów szybkich beta. Na tym tle pojawiają się grafoelementy o zaosrzonej morfologii i amplitudzie do 60 uV znad obu okolic skroniowych (P>L).Bez cech uogulniania się czy napadowości. FS i HW nie nasilają zmian. RZ zaznaczona. Zapis z cechami podrażnienia. Prosze o SZCZEGOLOWE informacje czy wszystko ok. Do neurologa ciezko sie dostac

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania powinien ocenić specjalista neurolog w oparciu o dane kliniczne. Proszę zatem udać się do lekarza.