Zapis z obecnością jednokrotnej zmiany napadowej w okolicach czołowych

witam .Codziennie mam szarpnięcia w głowie , po czym mi słabo i zwalnia mowa.Mój wyni badania elektroencefalograficznego; w okolicach czołowych synchronicznie rejestruje się poronny zespół fali ostrej z wolną o amplitudzie do 77uV Orzeczenie tego badania to : zapis z obecnością jednokrotnej zmiany napadowej w okolicach czołowych. Czy mogę prosić o wyjaśnienie co mi jest .Nie moge pracowac ani wykonywać żadnych spraw a mam dziecko i sama je wychowuję i niepracuję .

Proszę udać się na konsultację neurologiczną.
Nie diagnozuje się pacjenta i nie leczy przez internet, taka forma może służyć dawaniu wskazówek.
Stawianie diagnozy na podstawie 3 niejasno napisanych objawów jest wróżeniem z fusów. Sformułowania szarpnięcie w głowie i zwalania mowa są tak nieprecyzyjne, że nie mówią nic.
Aby postawić właściwe rozpoznanie niezbędna jest znajomość charakteru dolegliwości, objawów towarzyszących, czynników prowokujących i wielu innych danych.
W celu postawienia diagnozy i ustalenia dalszego postępowania i niezbędny jest dokładny wywiad i badanie przedmiotowe.