Zapis zróżnicowany przestrzennie, czynność podstawowa w okolicach potylicznych złożona

Witam dostałam dzisiaj wynik badania eeg dziecka proszę o interpretację; Zapis zróżnicowany przestrzennie, czynność podstawowa w okolicach potylicznych złożona jest z obfitej czynności alfa ok 8-10 c/s o amplitudzie do 50-60 uV z udziałem niskonapięciowej czynności szybkiej i przejściowo niezbyt licznych fal wolnych theta. W okolicach czołowych występuje niskonapięciowa czynność szybka z udziałem fal alfa, nielicznych theta o podobnej do tła i nieco wyższej amplitudzie.RZ sym. Hw, Fs bez wpływu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wynik badania EEG powinien być zinterpretowany przez specjalistę neurologa w oparciu o aktualny stan kliniczny.