Zapłodnienie a zabarwiony śluz i prawdopodobieństwo ciąży

Ostatnią miesiaczke miałam 25 pażdziernika ,a 3Listopada było zaplodnienie mija już 3 tyg i okresu nie ma tym bardziej ze mam go co 19-20dni i powinnam dostać ok 18listopada. byłam u lekarza i on po przebadaniu powiedział ze tu ciąży nie ma i nie będzie.Ale mój śluz jest lekko zabarwiony na różowo-co to znaczy?Mnie cały czas boli podbrzusze i piersi mi się zmieniły ,tak takie mrowienia i brodawki są czułe na dotyk ,ale testy ciążowe są negatywne.Co mam o tym wszystkim myśleć

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli wykonane przez Panią testy ciążowe są negatywne, a dodatkowo specjalista ginekolog wypowiedział się, że nie jest Pani w ciąży, to ryzyko ciąży wydaje się być znikome. Opisane przez Panią dolegliwości mogą mieć zaś wiele innych przyczyn, w tym najbardziej prawdopodobne wydają się być zaburzenia hormonalne. Jeśli w ciągu kilku najbliższych dni nie wystąpi krwawienie proszę ponownie skonsultować się ze specjalistą ginekologiem. Konieczne będzie bowiem przeprowadzenie dokładniejszej diagnostyki.