Zapłodnienie bez wytrysku

Witam, uprawiałem seks z partnerką w prezerwatywie i nastąpił wytrysk. Zdjąłem prezerwatywę, wytarłem członka, odczekaliśmy chwilę czasu (ok. 15-30 minut) i znowu nastąpiła penetracja pochwy, tym razem na początku bez prezerwatywy. Po paru ruchach ją założyłem i znowu nastąpił wytrysk (oczywiście z założoną prezerwatywą). Moje pytanie brzmi: czy jest możliwe, aby po ponownej penetracji po wytrysku partnerka zaszła w ciążę?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Niestety nie jest możliwe, by jedynie na podstawie informacji przekazywanych
przez internet sprawdzić czy dana osoba jest w ciąży, czy nie.
Prawdopodobieństwo występuje zawsze, jeżeli doszło do stosunku seksualnego
nawet jeśli używane były środki antykoncepcyjne.

Warto byś wiedział, że w trakcie pettingu lub stosunku przerywanego także może dojść do zapłodnienia, wówczas gdy nasienie zostanie przeniesione na rękach, a kobieta jest w trakcie dni płodnych. Długość przeżycia plemników jest różna w zależności od środowiska, w jakim się znajdują-od temperatury i pH.

http://parenting.pl/portal/objawy-ciazy

Zachęcamy do zadawania kolejnych innych pytań.

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl