Zapomnienie o przyjmowaniu tabletek antykoncepcyjnych i brak okresu

Witam. Od jakichś trzech lat biorę tabletki hormonalne (luteina). Ostatni raz okres miałam 9 sierpnia wiec tabletki powinnam zacząć brać od 28 sierpnia do 4 września ale niestety zapomnialam. Od tamtej pory spóźnia mi się okres. Czuje lekkie bóle piersi ale nie takie jak przed każdą miesiączką. Czy to ze teraz się przeziębilam tez wpływa na to ze się spóźnia? Czy to normalne ? Czy możliwe ze w najbliższych dniach dostanę okres?
KOBIETA ponad rok temu

Wskazana konsultacja ginekologiczna/USG dopochwowe być może wykonanier badań hormonalnych.