Zaprzestanie masturbacji a kondycja członka

Witam!Mam 23 lata jestem prawiczkiem.Mam pytanie czy jeśli całkowicie odstawię masturbację to moja kondycja oraz spontaniczne erekcje oraz potencja wzrośnie?Do dam że do tej pory regularnie się masturbowałem i nie robiłem sobie większych przerw jak 2 góra 3 dni.Teraz chcę całkowicie z tym skończyć.Mój penis wydaję się jakby przemęczony już tym wszystkim i przez to wydaję się mniejszy i chudszy podczas erekcji.Znajomy mi mówił że jak przestał się masturbować to mu dosyć mocno zgrubł.

Dzień dobry.

Jest mało prawdopodobne, by zaprzestanie masturbacji wpłynęło na "zgrubienie" członka.
Pański opis wskazuje jednak, że sam Pan czuje, że masturbuje się nadmiarowo, dlatego koncepcja powstrzymania się od jej kompulsywnego uprawiania nie jest pozbawiona sensu.

Pozdrawiam.