Zarażenie rzeżączką oraz zapalenie jąder i najądrza a możliwość chlamydii trachomatis

Zaraziłem się rzeżączka: ból podczas oddawania moczu, ropny duży wyciek z cewki moczowej, pieczenie. Leczenie: Sumamed 3 tabletki oraz Suprax w zawiesinie. Po antybiotykach objawy ustały. Zgłosiłem się na kontrol do poradni W. Test na kiłę wynik ujemny.W międzyczasie zaczęły boleć mnie jądra oraz podbrzusze. Diagnoza:zapalenie jąder i najadrza.Ciphin 500. Objawy zalżały, ale wystąpiły bóle stawów:bóle pachwinowe, w plecach na wysokości nerek, biały osad na języku. Czy to chlamydia trachomatis ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie nie ma takiej możliwości, by tylko na tej podstawie postawić diagnozę chlamydii. Teoretycznie takie rozpoznanie jest jednak możliwe. Sugeruję ponowną konsultację ze specjalistą z poradni wenerologicznej.